У Покровську судитимуть двох працівниць КП «Управління міського господарства»

- Реклама -

У Покровську судитимуть двох працівниць КП «Управління міського господарства», які підозрюються у порушенні правил охорони праці, внаслідок чого загинула людина. Про це журналістам повідомили у прес-службі Красноармійської місцевої прокуратури.

Так, досудовим слідством було встановлено, що  15 серпня 2018 року три працівники КП «Управління міського господарства» на перехресті вулиць Захисників України та Прокоф’єва  виконували роботи з видалення дерев.

Один з них (33-річний робітник) виконував роботу по розпилу верби, в той час як інші два робітника спилювали акації. Під час виконання робіт, працівники «УМГ» почули тріск. Покликавши колегу та не почувши відповіді, чоловіки підійшли до нього та побачили, що він лежить на землі, а поруч з ним працююча бензопила.
Також було встановлено, що чоловіка вдарило гілкою поваленої верби зверху по голові, в наслідок чого йому була заподіяна тяжка закрита черепно-мозкова травма, від якої він помер на місці.
В порушенні правил охорони праці звинувачують 43-річну майстра дільниці «Зелене господарство» та її 56-річну начальницю, які не забезпечили каскою робітника та не здійснили контроль за виконанням працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку та виробничої дисципліни.
До того ж, з’ясувалося, що загиблий виконував роботи з підвищеною небезпекою, знаходячись у алкогольному сп’янінні.
Дії жінок кваліфіковано за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під
час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка
зобов’язана їх дотримуватися, що спричинило загибель людини) КК України.
Досудове розслідування триває.
- Реклама -