Гірники шахти «Капітальна» виїхали на поверхню

- Реклама -

Гірники шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» виїхали на поверхню після майже двох діб знаходження під землею. Про це журналістам у телефонній розмові розповів  голова Покровсько-Мирноградської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Роман Сиротюк.

«Наразі всі 53 шахтарі виїхали на поверхню, пішли до лазні. Частина грошей надійшли на їх картки, але вимоги у повному обсязі їх ніхто не задовільнив. Обіцяють, що будуть платити. Зараз буду зустрічатися з генеральним директором, будемо розмовляти», — повідомив голова профспілки.

Нагадаємо, 3 лютого 7 працівників шахти «Капітальна» відмовилися підійматися на поверхню, вимагаючи погасити заборгованість та налагодити повноцінну роботу підприємтсва. Пізніше до них доєдналися інші гірники. Станом на сьогоднішній ранок під землею знаходилися 53 людини.

Сьогодні Державна казначейська служба України перерахувала 163 мільйони гривень  для виплати заборгованості таким підприємствам як ДП «Шахта ім. М.С. Сургая», ДП «Шахтоуправління», «Південнодонбаське No1», ДП «Мирноградвугілля», ДП «Селидіввугілля», ДП «Торецьквугілля», ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля». Скільки грошей отримали гірники шахти «Капітальна» наразі невідомо.

 

- Реклама -