Погодні негаразди стали справжньою несподіванкою для комунальників Покровська та Мирнограду

- Реклама -

Справжня зима, яку так довго чекали жителі нашого регіону, нарешті порадувала всіх снігом. Але разом з цим подарувала і негаразди у вигляді відключення світла, води та опалення.

Так, вчора ввечері було знеструмлено лінію Котляревка-Карлівка, яка забезпечує електропостачання на Карлівську фільтрувальну станцію. Внаслідок цього без води залишилися мешканці Покровська, Мирнограду, Родинського, Селидового, Добропілля та багатьох інших населених пунктів.

Наразі у Покровському РПУ КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомляють, що роботи з відновлення електропостачання на цій лінії ще не розпочато. Енергетики тільки  їдуть на місце аварії.

Окрім цього, багато вулиць у Покровську та Мирнограді залишилися без світла через обриви дротів. У РЕС повідомляють, що усі сили кинуті на якомога скоріше відновлення електропостачання в містах.

Схема знеструмлених вулиць Мирнограду

Бідкаються мешканці Покровська й Мирнограду і на те, що деякі будинки залишилися без опалення.

Не витримали перевірку погодою й дерева. Так, наприклад, у селищі динасового заводу по всьому парку завалені великі гілки, а біля дитячого садочку «Чебурашка» гілка впала якраз навпроти входа, заблокувавши прохід.

Варто відзначити, що мешканці динасу неодноразово бідкалися на те, що ці дерева знаходяться в аварійному стані й при невеликому вітрі з них падають гілки. Але місцева влада жодним чином не реагує на це й випилює здорові дерева, замість аварійних.

Про транспортний колапс на дорогах повідомляють працівники ДСНС. За минулу добу на дорогах Донеччини більше 50 транспортних засобів стали заручниками негоди.

Таким чином, можна зробити висновок, що наші міста виявилися неготовими до снігу в лютому, якого так довго всі чекали. Обірвані дроти, відсутність водо-, електропостачання, опалення, завалені дерева… Все це свідчить про те, що сніг та непогода стали справжньою несподіванкою для комунальних служб та місцевої влади.

 

- Реклама -