Завтра шахтарі «Краснолиманської» поїдуть на зустріч з губернатором Донецької області

Завтра, 28 січня, керівництво та працівники ВК «Краснолиманська» поїдуть до Краматорська аби зустрітися з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Кириленком. Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.

Нагадаємо, шахтарі «Краснолиманської» досі не отримали частину зарплатні за жовтень, та гроші за листопад і грудень. Гірники неодноразово виходили на мирні акції протесту, блокували дорогу, та, навіть, відмовлялися підійматися на поверхню.

За даними Донецької ОДА, станом на 3 січня 2020 року заборгованість перед шахтарями «Краснолиманської» склала майже 90 мільйонів гривень. На сайті підприємства ж повідомляється, що станом на 10 січня 2020 року заборгованість по зарплаті становить майже 48 мільйонів гривень.

Керівництво шахти наголошує, що причинами, які обумовили таку ситуацію, є несвоєчасне виконання договірних зобов’язань контрагентами підприємства, а саме вкрай незадовільні розрахунки за відвантажену вугільну продукцію з їх боку.

24 січня в.о. генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська» Володимир Коваленко  разом з представниками трудового колективу та головою профспілкового комітету підприємства Валентином  Щепотіним виїжджали на зустріч з заступником губернатора Донецької облдержадміністрації, директором департаменту базових галузей Артемом Вікторовичем Литвиновим, на якій делегація шахти звернулася з повторним проханням якомога швидше посприяти вирішенню питання щодо погашення заборгованості за поставлену підприємством вугільну продукцію.

Завтра, 28 січня, керівництво шахти та безпосередньо самі гірники планують зустрітися з губернатором Донецької області Павлом Кириленко, щоб обговорити критичну ситуацію, яка склалася в вугільній галузі, та визначити подальші шляхи для дій.

 

- Реклама -