Заборгованість по зарплаті та зміна керівника: яка ситуація склалася на шахті «Краснолиманська»

Протягом останніх декількох днів у Покровську та Родинському розповсюджуються чутки щодо зміни керівництва на шахті «Краснолиманська». Хто наразі виконує обов’язки керівника шахти, ми вирішили дізнатися у заступника генерального директора з кадрової політики.

Так, Євген Антипенко у телефонній розмові спростував чутки та повідомив, що наразі обов’язки директора виконує головний інженер підприємства Олександр Удовиченко. Сергій Пидик, генеральний директор «Краснолиманської», який призначений на посаду профільним міністерством, наразі знаходиться на лікарняному.

Але з власних джерел нам стало відомо, що сьогодні вранці перший наряд у якості керівника шахти провів Володимир Коваленко, який працює на цьому підприємстві. В телефонній розмові Володимир Коваленко підтвердив своє призначення на посаду головного інженера. Також він повідомив, що відтепер буде виконувати обов’язки генерального директора ВК «Краснолиманська».

Варто відзначити й те, що ситуація із заборгованістю по заробітній платі досі залишається невирішеною. Так, працівникам «Краснолиманської» досі не віддали частину грошей за жовтень, а також зарплату за листопад та грудень. Як повідомляла Донецька обласна державна адміністрація, заборгованість перед краснолиманцями станом на 3 січня 2020 року склала майже 90 мільйонів гривень.

Чи вирішить нове керівництво проблему з виплатою грошей, покаже час. А журналісти DDK.DN.UA й надалі слідкуватимуть за цією актуальною темою та повідомлятимуть усі подробиці читачам.

- Реклама -