Заборгованість перед шахтарями «Краснолиманської» складає майже 90 мільйонів гривень

Станом на 3 січня 2020 року заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «ВК «Краснолиманська» складає майже 90 мільйонів гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Так, незважаючи на великий обсяг державних дотацій, наприкінці 2019 року на державних шахтах залишилася непогашеною заборгованість із заробітної плати в обсязі 314,3 мільйона гривень, у тому числі заборгованість по шахті «Краснолиманська» склала 100,4 мільйона гривень.

На 3 січня 2020 року заборгованість по державним шахтам зменшилася на 20,2 мільйона гривень.

Шахтарям «Краснолиманської» й досі недовиплатили 89,2 мільйона гривень. Відзначається, що така ситуація склалася через відсутність стабільного збуту продукції та вкрай незадовільні розрахунки за вже відвантажене вугілля самостійно шахти не мають можливості забезпечити соціальні гарантії працівників та технологічні потреби виробництва.

Нагадаємо, критична ситуація виникла із виплатою заборгованості гірникам «Краснолиманської» у середині грудня 2019 року. Шахтарі та їх дружини виходили на мирні акції протесту, перекривали дороги, і, навіть, бойкотували під землею. Наприкінці грудня їм було виплачено частину заборгованості за жовтень. Наразі гірникам так і не віддали частину грошей за жовтень та зарплату за листопад.

- Реклама -