Палац спорту «Олімп» приймуть до комунальної власності Покровська

Вчора, 22 січня, у Покровську відбулася чергова 73 сесія міської ради, під час якої депутатами було прийняте рішення щодо прийняття до комунальної власності міста палац спорту «Олімп».

Так, ТОВ «ВУГЛЕПРОМТРАНС» виступило з пропозицією передати на баланс міста Покровська будівлю палацу спорту «Олімп», яка розташована у Мирнограді.

«Олімп» був збудований у 1969 році. У 2013 там розпочалися роботи з реконструкції, але у 2015, у зв’язку з складною фінансовою ситуацією, були призупинені. Деякий час прийняти споруду у власність міста планували у Мирнограді, але у серпні 2017 року на ім’я тоді ще мера Покровська Руслана Требушкіна надійшов лист від підприємства з пропозицією викупити у комунальну власність міста будівлю палацу спорту. Тоді ціна питання була 4 мільйони гривень.

Скільки ж наразі обійдеться споруда платникам податків, наголошено не було.

Добудовувати палац спорту покровські можновладці планують з різних джерел фінансування — державного, обласного бюджетів та за рахунок інших субвенцій. Тоді ж буде і вирішено, чи залишиться «Олімп» у комунальній власності Покровська, чи перейде до власності тієї структури, яка буде здійснювати реконструкцію.

Депутати Покровської міськради підтримали цей проект рішення, тож тепер буде створено робочу групу, яка буде складатися зі спеціалістів міської ради, комунальних служб, проектних організацій, інвесторів, яка продовжить працювати по цьому питанню.

- Реклама -