Допомога громадянам, незаконні товари та хабарі: як минула доба на контрольних пунктах на лінії розмежування

Контрольні пункти на лінії розмежування функціонують у штатному режимі за зимовим графіком, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Учора за рішенням Командувача Об’єднаних сил роботу КПВВ «Майорське» було продовжено. Прикордонниками забезпечено пропуск на контрольовану територію 9 громадян, яких окупанти залишили на ночівлю у так званій «сірій зоні».

Пасажиро-транспортний потік через дорожні коридори  дещо зменшився. Загалом через КПВВ прослідувало 40,9 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9755 осіб та 965 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8500 осіб та 1375 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8045 осіб та 1365 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3540 осіб та 685 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11030 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/75; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 15/10.

Минулої доби військовослужбовці Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» та «Гнутове» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Так, через лінію розмежування намагались провезти електроприлади, тютюнові вироби та металобрухт на загальну суму понад 55 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особи отримали від прикордонників категоричну відмову. Громадян та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -