Щедрик мальовничий: у Покровську проведуть конкурс дитячого малюнку

- Реклама -

У Покровську продовжують активно просувати тему Миколи Леонтовича та Щедрика. Тепер на мешканців Покровська очікує всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Щедрик мальовничий».

Про це повідомляється на офіційному сайті Покровської міської ради.

Так, згідно інформації з сайту, конкурс оголошено за ініціативи Громадського об’єднання «Ти не один» та відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради. Проходитиме він в січні-березні 2020 року.

Метою даного конкурсу є знайомство дітей та юнацтва з традиціями та обрядами, пов’язаними зі святкуванням новорічних та різдвяних свят та популяризація культурно-мистецької спадщини автора славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Але самі умови участі в конкурсі та інші деталі чомусь опубліковані не були. Для того, щоб дізнатися подробиці, учасниками необхідно звернутися до відділу культури Покровської міськради або зателефонувати голові оргкомітету, якою є Лілія Дорошенко, відома у Покровську художниця та донька організатора багатьох мільйонних свят у нашому місті.

Варто нагадати, що у грудні 2018 року в Покровську відбувся фестиваль хорових колективів «Щедрик-фест», який обійшовся бюджету міста у 7,5 мільйонів гривень. А ось скільки ж грошей витратить міська влада на проведення цього всеукраїнського конкурсу, поки що невідомо.

 

- Реклама -