«Як бачу народного депутата, одразу розумію — Щедрик!» — голова Донецької ОДА Павло Кириленко

Вчора, 26 грудня, у Краматорську відбулося засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації. На засіданні були присутні голова ДонОДА Павло Кириленко, його заступники, начальники департаментів, голови міст та районів, а також народні депутати.

Під час засідання доповіли про виконання Програми економічного й соціального розвитку області на 2019 рік, та презентували проект Стратегії розвитку області до 2027 року.

Після презентації свої «п’ять копійок» вирішив вставити і колишній мер Покровська, а нині народний депутат, Руслан Требушкін. Він поцікавився, чому у проекті Стратегії нічого не зазначено про реалізацію проекту «Щедрик», який Руслан Валерійович останні декілька років так активно насаджує усім навкруги.

«Щедрик» чую, знаю… Напередодні свят «Щедрик» в голові вже лунає… Я як бачу шановного народного депутата, одразу розумію — Щедрик! Тому в Стратегії розвитку області його точно не буде! Тим паче у Верховній Раді презентація була. Основне — це кошти і витрачання коштів на нагальні проблеми», — відповів екс-меру голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Нажаль, проблеми міст та сел 50-го округу мало хвилюють Руслана Требушкіна. Розбиті дороги, низькі зарплати, незавершені будівництва, нереалізовані проекти… Все це залишається без уваги з боку можновладців. А ось тему «Щедрика» Руслан Валерійович не полишає ні у Верховній Раді, ні у ДонОДА, ні у Покровську. Та чи стануть люди щасливішими від відомої композиції Леонтовича, коли їм доводиться зводити кінці з кінцями та жити у занедбаних містах та селах?… Питання риторичне.

 

- Реклама -