У Покровську завершився четвертий всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна

- Реклама -

З 9 по 12 січня у Покровську на базі дитячо-юнацької спортивної школи проходив четвертий всеукраїнський турнір з настільного тенісу пам’яті Мікаела Оганесяна.

Мікаел Оганесян, перший майстер спорту СРСР у Донецькій області, був відомим тренером, суддею міжнародної категорії. Він виховав 15 майстрів спорту та понад 100 кандидатів у майстри спорту, побудував у ДЮСШ спеціалізований зал настільного тенісу. Справою честі Мікаела Оганесяна був турнір пам’яті Василя Шибанкова, який він заснував і провів у Покровську 41 раз.

Турнір 2020 року зібрав 127 спортсменів із 16 міст і 3 районів Донецької, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей. У перші два дні змагалися 67 юнаків і дівчат, у наступні два – 60 чоловіків і жінок.

Результати юнацького турніру

Юнаки 2010 р.н. і молодше:
1 місце – Олександр Кочерга (Покровськ)
2 місце – Ярослав Голубков (Нікополь)
3 місце – Віктор Дацій (Миролюбівка)

Дівчата 2009 р.н. і молодше:
1 місце – Анна Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Поліна Кривошея (Миколаїв)
3 місце – Анастасія Пугач (Нікополь)

Юнаки 2007-2009 рр.н.:
1 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
2 місце – Артем Цокур (Покровськ)
3 місце – Олександр Хникін (Маріуполь)

Дівчата 2007-2008 рр.н.:
1 місце – Анастасія Літовченко (Нікополь)
2 місце – Дерлюк Анна (Нікополь)
3 місце – Бабенко Людмила (Покровськ)

Юнаки 2004-2006 рр.н.:
1 місце – Олександр Стібель (Покровськ)
2 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
3 місце – Артем Цокур (Покровськ)

Дівчата 2004-2006 рр.н.:
1 місце – Анастасія Літовченко (Нікополь)
2 місце – Олена Курінна (Нікополь)
3 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)

Парний розряд (юнаки):
1 місце – Олександр Стібель — Артем Цокур (Покровськ)
2 місце – Олександр Хникін — Антон Дерлюк (Маріуполь — Нікополь)
3 місце – Денис Овчаров — Денис Андрусик (Покровський район)

Парний розряд (дівчата):
1 місце – Людмила Бабенко — Анастасія Литовченко (Покровськ — Нікополь)
2 місце – Анна Дерлюк — Олена Курінна (Нікополь)
3 місце – Анастасія Дубініна — Поліна Кривошея (Нікополь — Миколаїв)

Командний залік юнацького турніру

Юнаки:
1 місце – Покровськ
2 місце – Нікополь
3 місце – Маріуполь

Дівчата:
1 місце – Нікополь
2 місце – Покровськ
3 місце – Покровський район

Результати турніру серед дорослих і ветеранів

Жінки:
1 місце – Наталія Коновалова (Маріуполь)
2 місце – Людмила Болотна (Краматорськ)
3 місце – Людмила Драголовська (Маріуполь)

Чоловіки 18-29 років:
1 місце – Роман Малинка (Покровськ)
2 місце – Ілля Кутній (Дніпро)
3 місце – Микита Рубцов (Покровськ)

Чоловіки 30-39 років:
1 місце – Роман Малинка (Покровськ)
2 місце – Ілля Кутній (Дніпро)
3 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)

Чоловіки 40-49 років:
1 місце – Олександр Ковальчук (Покровськ)
2 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)
3 місце – Вадим Щепка (Маріуполь)

Чоловіки 50-59 років:
1 місце – Павло Волков (Мирноград)
2 місце – Андрій Данильченко (Бахмут)
3 місце – Анатолій Романюк (Білицьке)

Чоловіки 60-69 років:
1 місце – Павло Волков (Мирноград)
2 місце – Анатолій Капустін (Маріуполь)
3 місце – Володимир Кононіхін (Бровари)

Чоловіки 70 років і старше:
1 місце – Володимир Кононіхін (Бровари)
2 місце – Олександр Гаврильчук (Маріуполь)
3 місце – Володимир Антонов (Полтава)

Результати турніру серед людей з інвалідністю

1 місце – Віталій Байрамшін (Покровськ)

Суперфінал

1 місце – Євген Кій (Покровськ)
2 місце – Андрій Дерев’янко (Лиман)
3 місце – Олександр Стібель (Покровськ)

Переможців та призерів турніру нагородили грамотами, медалями, кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а також цінними призами від організаторів турніру.

- Реклама -