У Покровську евакуювали лікарів жіночої консультації

Пожежа в одному з кабінетів на другому поверсі жіночої консультації в Покровську… Саме за такою легендою сьогодні, 13 січня, проходили навчання для особового складу Державної пожежно-рятувальної частини 51 міста Покровськ.

З ранку з усіма співробітниками і пацієнтами жіночої консультації був проведений інструктаж, а вже після обіду почалися навчання. Для правдоподібності був встановлений парогенератор, через що коридор медичного закладу заповнився димом.

Співробітники жіночої консультації, не піддаючись паніці, викликали пожежників, зібрали особисті речі, закрили кабінети і спустилися в двір лікарні. Через 7 хвилин після дзвінка на місце події прибули дві бригади рятувальників.

«На виклик прибули два відділення  на автоцистерні 51 ДПРЧ. Практично відпрацювали гасіння умовної пожежі. Далі розбір пожежі буде проводитися безпосередньо з працівниками адміністрації лікарні та працівниками 51 ДПРЧ. Пожежні з поставленим завданням впоралися на оцінку «добре», — розповів журналістам т.в.о. першого заступника начальника ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України в Донецькій області Дмитро Воробйов.

Після того, як рятувальники загасили умовну пожежу, усі працівники жіночої консультації повернулися на свої робочі місця та приступили до виконання своїх обов’язків.

 

- Реклама -