Мешканці Покровська почали отримувати платіжки з новими цінами на тепло

- Реклама -

На цьому тижні мешканці Покровська почали отримувати квитанції від КП «Покровськтепломережа» з новими цінами на тепло.

Нагадаємо, наприкінці грудня Кабінет міністрів України прийняв постанову №1082, в якій ціна природнього газу враховується без транспортування та інших націнок, згідно чому і виникла необхідність перерахування тарифу на теплову енергію.

3 січня у Покровську на засіданні виконкому було прийняте рішення про зменшення ціни на тепло для абонентів «Покровськтепломережа» на 10%.

Так, у цьому місяці, окрім єдиної квитанції, де вказуються усі спожиті комунальні послуги, мешканці Покровська отримали окрему квитанцію від КП «Покровськтепломережа». У ній вказано, яка сума була нарахована за спожиту теплоенергію за минулий місяць, яку частку склали перерахування/дорахування та перерахування згідно постанови №1082, а також кінцева сума, яку має сплатити абонент.

Наприклад, перерахунок згідно постанови №1082 для квартири, опалювальна площа якої трохи більше 45 квадратних метрів, складає 155 гривень 94 копійки.

Нагадаємо, що зниження цін відбудеться ще у декількох містах Донецької області. Так, у Маріуполі мешканці платитимуть на 23,7% менше, у Вугледарі — на 16%, у Бахмуті на 12%, у Краматорську — на 11%.

- Реклама -