Менше на 100 гривень: у Покровську перерахують розмір плати за теплову енергію

- Реклама -

Сьогодні, 3 січня, у Покровську відбулося засідання виконавчого комітету. На порядку денному стояло лише одне питання — про перерахунок плати за теплову енергію.

Перед присутніми виступив директор комунального підприємства «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, який доповів, що у зв’язку з постановою Кабінету міністрів №1082, в якій ціна природнього газу враховується без транспортування та інших націнок, виникла необхідність перерахування тарифу на теплову енергію.

«Перарасчет за декабрь 2019 года жители нашего города увидят уже в платежках, которые будут разноситься в ближайшее время, и сумма перерасчета будет отражена отдельной графой. Основанием для перерасчета по постанове является условие, когда цена природного газа, без учета транспортировки, приобретенного теплосетью в настоящем месяце, ниже от цены газа, который учтен в структуре тарифов на услуги центрального отопления, установленных для теплосети НКРЕ», — пояснив Дмитро Володимирович.

У Покровську коефіцієнт зменшення дорівнює 10%, тобто в цілому суми за опалення в платіжках мешканців Покровська зменшаться на 100 гривень.

Вже у січні покровчани отримають єдину квитанцію, де буде вказана сума за тепло з урахуванням перерахунку. Також Дмитро Гордієнко наголосив, що «Покровськтепломережа» роздрукує та рознесе окремі квитанції, де будуть вказані більш подробні розрахунки: нарахування за грудень, перерахунок та загальна сума.

Що ж стосується будинків, які опалюються від «Укрзалізниці», виконком Покровська рекомендував їм протягом 10 днів також знизити плату за тепло відповідно до постанови.

Члени виконкому одноголосно підтримали даний проект рішення.

 

- Реклама -