У Покровську батьки учнів початкової школи будуть доплачувати за харчування дітей 10 гривень на день

Як ми вже повідомляли вчора, 9 січня, у Покровську зросте вартість харчування учнів початкової школи. Про це йшла мова і сьогодні під час традиційної апаратної наради з керівниками комунальних та бюджетних установ міста.

Так, начальник відділу освіти Марина Голуб повідомила, що наприкінці 2019 року на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про визначення суми на харчування у розмірі 20 гривень в день на одну дитину. В тому числі за рахунок місцевого бюджету буде сплачуватися 12 гривень на день за дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів.

У той же час батьків учнів початкових класів попередили, що з початку другого навчального семестру вони будуть доплачувати 10 гривень на день, адже порція буде коштувати 22 гривні. Перевірити, яку ж саме суму затвердив виконком, неможливо, адже на сайті Покровської міської ради такого рішення просто немає.

Також під час апаратної наради було наголошено, що у зв’язку зі зміною підрядника, який надаватиме послуги з гарячого харчування у загальноосвітніх школах №№3 та 12, протягом тижня дітям у цих навчальних закладах видаватимуть лише булочку та сік.

 

- Реклама -