Гроші будуть: працівникам ВК «Краснолиманська» пообіцяли виплатити частину заборгованості по зарплаті на наступному тижні

- Реклама -

Вчора, 12 грудня, у Родинському відбулася мирна акція протесту дружин гірників та працівників державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська». Люди вимагали виплатити їм заборгованість по зарплаті — за жовтень та листопад та покращити умови праці.

Мітингувальники протестували увесь день на дорозі біля зупинки «Шахтарська» у Родинському, не пропускаючи автобуси та машини. Після того, як водії почали об’їжджати вулицю Шахтарської слави, люди вирішили блокувати дорогу біля шахти «Родинська». Протестували працівники приблизно до 9 години вечора, потім розійшлися по домах.

Сьогодні вранці стало відомо, що керівництво шахти знайшло шляхи для вирішення проблеми. Так, в.о. директора шахти Олександр Удовиченко повідомив, що наразі підприємство планує взяти кредит, аби виплатити усю заборгованість за жовтень на наступному тижні. Гроші за листопад планується віддати шахтарям до кінця грудня.

«Така ситуація склалася через нереалізацію нашої продукції. Усі склади заповнені вугіллям, однак ми не можемо його продати. Країна закупає вугілля в Росії, воно дешевше, а ми не можемо продати своє. Наразі видобування не відбувається, працюємо тільки на підтримку життєдіяльності шахти», — розказав Олександр Миколайович.

Також в.о. директора повідомив, що наразі у безкоштовних відпустках знаходяться працівники, які працюють на поверхні.

 

- Реклама -