У Покровську продовжують шукати кандидатів у присяжні

У Покровську продовжують пошук кандидатів у присяжні. Про це повідомляється на сайті Покровської міської ради. 

Так, стати присяжними у суді можуть громадяни, які постійно проживають на території міста Покровськ, не мають психічних чи інших хронічних захворювань, не дрсягли 65-річного віку, володіють державною мовою, які не мають незняту чи непогашену судимість.

Для того, аби подати свою кандидатуру, необхідно до 17 січня 2020 року надати пакет документів до Покровської міської ради (м. Покровськ, площа Шибанкова, 11, каб.32).

Необхідні документи:

  1. Власноручно написана заява про включення до списку присяжних Красноармійського міськрайонного суду Донецької області області (див. зразок).
  2. Копія паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації/проживання кандидата) або копія паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та копія довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
  3.  Довідка з місця роботи (для працюючих) або копія трудової книжки – у разі, якщо особа безробітна (перша сторінка та сторінка з останнім записом).
  4. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  5. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
  6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: (06239)521387.

- Реклама -