У Добропіллі шахрайка ошукала пенсіонерку

У Добропіллі шахрайка скористалася довірливостю 92-річної пенсіонерки та виманила у неї більше 40 тисяч гривень. Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Поліцейськими було встановлено, що старенька поверталася з магазину до дому, коли до неї підійшла молода дівчина та назвалася близькою подругою її онука. Незнайомка попросила у пенсіонерки грошей «на розвиток бізнесу».

Так як потерпіла погано бачить, вона вирішила, що це дійсно дівчина її онука, з якою він разом мешкає у Києві. Тому бабуся і вирішила допомогти молодій парі та винесла шахрайці 40 тисяч 750 гривень.

Повернувшись додому бабуся вирішила подзвонити онуку та перепитати яким саме бізнесом той зібрався займатись, однак у відповідь почула, що молодий чоловік вперше чує про такі плани. Родич зрозумів, що його бабуся потрапила до рук шахрайки і порадив негайно звернутись у поліцію.

Слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -