У Покровську відкрилася виставка «Новорічний калейдоскоп»

- Реклама -

Вчора, 18 грудня, у Покровському історичному музеї  було відкрито виставку виробів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва вихованців гуртків та студій Центру творчості та дозвілля – «Новорічний калейдоскоп».

На виставці представлено більше 100 виробів, які були зроблені талановитими вихованцями та їх керівниками.

IMG_E1985

Для формування виставки свої роботи надали 10 гуртків, які працюють за різними напрямки: студія образотворчого мистецтва «Берегиня», студія образотворчого мистецтва «Чарівний олівець», гурток «Народна творчість», гурток «Декоративно-прикладна творчість та гаптування шовковими стрічками», гурток «Пізнаємо рідний край», гурток декоративно-прикладного мистецтва «Фантазія», гуртки «В’язання гачком» та «Чарівні візерунки» та гуртки «Художня вишивка» та «Народні ремесла».

_DSC1760

Під час відкриття у виставковій залі зібралося багато дітей та дорослих, які із захопленням розглядали представлені роботи, кожна з яких дивувала своєю охайністю, вишуканістю та творчим підходом. Ця виставка є яскравим прикладом того, що в нашому місті проживають дійсно талановиті та обдаровані діти.

Виставка діятиме до 10 січня, тому мешканців та гостей міста запрошують відвідати музей та насолодитися різноманіттям дитячих робіт.

 

- Реклама -