Свято з присмаком розчарування: у Покровську відкрили головну ялинку міста


Сьогодні, 19 грудня, у Покровську відбувається свято, присвячене Дню святого Миколая та відкриттю головної ялинки міста.

На цьому тижні на площі Шибанкова було встановлено ялинку, вартість якої разом з прикрасами та ілюмінацією склала 1 мільйон гривень.

На сходах ДонНТУ було облаштовано сцену, працювала виїзна торгівля, проводилися різноманітні майстер-класи та ігри з дітьми, а також проходили благодійні акції зі збору коштів для лікування тяжкохворих малюків.

Варто відзначити, що на площі було досить багато школярів. І це не дивно, адже напередодні усі батьки отримали повідомлення від вчителів з проханням відвідати відкриття міської ялинки, в незалежності від додаткових занять з репетиторами та гуртків. Таке розпорядження педагогам надійшло від начальниці відділу освіти Марини Голуб.

Під час святкової програми усі охочі могли сфотографуватися з казковими героями, поводити хороводи, взяти участь у конкурсах та отримати подарунки.

Але найбільшу зацікавленість у людей викликала нова ялинка, на яку місцева влада не пожалкувала мільйона гривень. На обличчях людей читалося розчарування. Усі, як один зазначали, що таких грошей вона не коштує.

«Подивіться на неї… Ну що це? Хіба це та ялинка, про яку нам казали, що вона буде однією з найкращих в Україні? Це сором!» — пожалілася журналістам Наталя.

«Мені не подобається. Це саморобство якесь, а не ялинка. За що віддали стільки грошей, невідомо. Ось ці кружечки з дешевого дощика… Вони вже «не першої свіжості», а що з ними станеться після вітру чи дощу?» — обурився мешканець Покровська Володимир.

Ось таке вийшло свято — з присмаком розчарування. Вже традиційно міська влада не схотіла почути думку звичайних мешканців, та зробила так, як вигідно певному колу можновладців.

- Реклама -