Шахтарі бастують: у багатьох містах України проходить попереджувальна акція

Сьогодні, 18 грудня, у багатьох містах України проходить попереджувальна акція шахтарів. Представники вугільних підприємств зібралися і під стінами Верховної Ради України.

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець до акції протесту приєдналися працівники ДП «Селидіввугілля» та «Мирноградвугілля», шахт  «Новогродівка 1/3», «Котляревська», «Україна», «Гірська», «Тошківська», «Новодружеська», «Привільнянська», «Капітальна», «Краснолиманська», а також інших вугільних підприємств Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини та Львівщини.

Шахтарі і на містах, і під Верховною Радою вимагають виплати заборгованості по заробітній платі, забезпечення гідних умов праці та підтримки вугільної галузі на державному рівні.

У рамках попереджувальної акції сьогодні на всіх вугледобиваючих підприємствах призупинено видобуток вугілля з 6-00 до 20-00. До того ж, працівники ВК «Краснолиманська», які почали протестувати ще на минулому тижні, перекрили сьогодні дорогу поблизу Родинського. Проходить акція протесту й у Добропіллі.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, толпа, дерево, небо и на улице

Фото з Фейсбуку

Варто відзначити, що колишній мер Покровська, нині народний депутат від 50 округу Руслан Требушкін разом з мітингувальниками на акцію не вийшов. Хоча саме до його округу входять Покровськ, Мирноград, Добропілля, Родинське, де наразі актуальна проблема з невиплатою зарплатні та недофінансуванням шахт.

Журналісти сайту будуть і надалі тримати читачів у курсі подій.

- Реклама -