«Працівник» Нацбанку виманив у мешканця Покровська майже 7 тисяч гривень

- Реклама -

Працівники поліції та ЗМІ щоденно поширюють інформацію щодо шахрайських схем та закликають громадян бути більш обережними та обачними. Але, не дивлячись на це, мешканці Покровська продовжують потрапляти на ґачок до любителів «легкої наживи».

Так, до Покровського відділу поліції звернувся 31-річний місцевий мешканець, який повідомив, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима.

З’ясувалося, що чоловікові зателефонував незнайомець та представився працівником Національного банку України. Він повідомив, що щойно хтось намагався зняти гроші з рахунку покровчанина, та запропонував йому «захистити свій рахунок».

Для цього потерпілому необхідно було назвати цифрову комбінацію, яка надійде йому в смс-повідомленні. Довірливий покровчанин виконав усі «інструкції» псевдобанкіра та одразу ж отримав наступне смс з повідомленням, що з  його рахунку знято 6 тисяч 878 гривень.

Спроби самостіно зв’язатися з шахраєм не закінчилися успіхом, адже останній просто вимкнув телефон. Тоді мешканець Покровська вирішив звернутися за допомогою до поліції.

За даним фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-років тюрми.

- Реклама -