«Це не Ви моя мама?» — у Покровську з’явилися білборди зі зворушливою рекламою

- Реклама -

«Вибачте, це не Ви моя мама?»… Білборди з такими написами з’явилися у Покровську. На них — фотографії цуценят, які наразі знаходяться у Покровському товаристві захисту тварин, та шукають новий дім.

Вже не перший рік у нашому місті волонтери товариства безкорисливо, за допомогою небайдужих людей, рятують безпритульних тварин. Нажаль, місцева влада усіляко ігнорує звернення і організаторки притулку Дарини Корх, і простих мешканців, які неодноразово просили допомоги товариству.

Але світ не без добрих людей. Активну допомогу Покровському товариству захисту тварин надає меценат, депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко. Завдяки йому були побудовані вольєри для тварин, відсипано дорогу до притулку, закуповуються будівельні матеріали. А ось тепер у реальність втілилась ідея соціальної реклами на білбордах Покровська.

На изображении может находиться: дерево и на улице

На рекламних конструкціях розмістили фотографії тварин, які шукають свій новий дім та контактний телефон.

Варто відзначити, що вже через декілька днів після розміщення плакатів, одне цуценя з фото поїхало жити у сім’ю.

Підопічні Дарини Корх як ніхто інший потребують родин, де їх будуть любити та піклуватися. Адже усі вони пройшли важкі випробування, які випали на їх долю. Тому придивіться, можливо, ці крихітки чекають саме на Вас?

- Реклама -