Фірма, пов’язана з колишнім мером Покровська, збудує у Костянтинівському районі завод для знешкодження відходів

КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» Донецької обласної ради 27 листопада за результатами тендеру замовило ПП «Донбас Будіндустрія Сервіс» завод для знешкодження відходів за 53,30 млн грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

До кінця 2020 року в Новодмитрівці Костянтинівського району мають збудувати завод для знешкодження біологічних відходів, проектування якого комунальники торік замовили у ТОВ «Грінекс Еко» за 2,97 млн грн.

Саме «Грінекс Еко» у якості субпідрядника «Донбас Будіндустрія Сервісу» виготовить і змонтує технологічне обладнання на 34,65 млн грн., що складає 65% вартості підряду.

За підсумковою вартістю ресурсів без доставки і ПДВ, комплекс для знешкодження відходів термокаталізом ECO-1000T продуктивністю 1 т/год. коштує 25,95 млн грн.

Ціни бетонів і розчинів відповідають, а піску, щебеню, сталі й цегли вищі від ринку.

Вартість договору на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 53,34 млн грн.

ТОВ «Оквин-5» з нижчою на 7% ціною відхилили за відсутність інформації про гарантії та листа про представництво від виробника обладнання та інші недоліки документів.

Столичний переможець «Донбас Будіндустрія Сервіс» належить Наталії Прокоповій з Мирнограду та Анастасії Дроздовій з окупованого Донецька. Директором фірми є Антон Вітушинський з окупованої Ясинуватої, який володіє мирноградським ТОВ «Сіті-Строй 2017» разом із Оленою Фесенко із Запоріжжя і Костянтином Прокоповим з Мирнограду.

Місцеві ЗМІ називають Костянтина Прокопова сином депутатки Мирноградської міської ради Тамари Прокопової та пов’язують з екс-мером Покровська Русланом Требушкіним, який зараз є нардепом від «Оппоблоку». Також, за їх даними, колишній власник «Сіті-Строй 2017» Олександр Фоменков довго працював у особистій охороні Требушкіна.

Обидві компанії фігурують у справі про розкрадання бюджетних коштів посадовцями Донецької ОДА в 2017-2019 роках на роботах із будівництва, ремонту і реконструкції.

Усього з 2016 року переможець отримав державних підрядів на 416,19 млн грн.

 

 

- Реклама -