У Покровську розширили перелік осіб, які мають право безкоштовно користуватися громадським транспортом

15 листопада у Покровську відбулося чергове засідання сесії міської ради, в ході якого депутатами було підтримане рішення щодо розширення переліку громадян, які мають право на пільгове перевезення у громадському транспорті.

Так, начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх запропонувала депутатам додати до існуючого списку пільговіків дітей-сиріт, сім’ї загиблих військовослужбовців, а також постраждалих під час Революції Гідності.

Депутати підтримали даний проект рішення.

Нагадаємо, що під час проведення комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, надання послуг населенню і транспорту депутатом Сергієм Андрійченком було запропоновано позначати спеціальними табличками автобуси, пільгові перевезення в яких фінансуються з бюджету міста, аби люди розуміли, що саме в цьому транспорті вони можуть проїхати безкоштовно в незалежності від того, скільки вже там є пільговиків.

Також Сергій Сергійович запропонував перевірити усі транспортні засоби, які здійснюють перевезення в нашому місті, для того щоб проінспектувати їх стан та відповідність документації, яка подавалася під час тендерної процедури.

- Реклама -