Розширення переліку пільгових пасажирів та перевірка транспорту: як у Покровську відбулося засідання депутатської комісії

Сьогодні, 13 листопада, у Покровську відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, надання послуг населенню і транспорту.

На засіданні були присутні четверо з п’яти депутатів комісії, які заслухали доповіді.

Ірина Бонзюх, начальниця Управління соціального захисту населення, запропонувала підтримати проект рішення на сесію щодо розширення переліку осіб, які мають право на пільгове перевезення у міському транспорті. Так, до нині існуючого переліку пропонують додати сім’ї загиблих військовослужбовців, дітей-сиріт та постраждалих під час Револіції Гідності.

Ця тема зацікавила депутатів комісії, адже дуже часто мешканці Покровська скаржаться на те, що перевізники не беруть пасажирів пільгової категорії, посилаючись на те, що їм це ніхто не відшкодовує. Ірина Павлівна пояснила, що деякі перевізники перевозять пільговиків за свій рахунок, через що і встановлюється обмежена кількість місць на маршруті. Ті ж автобуси, які возять пільговиків за рахунок місцевого бюджету, мають перевозити окремі категорії громадян в необмеженій кількості.

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко попросив уточнити, яким саме перевізникам відшкодовують перевезення  з місцевого бюджету та запропонував позначати спеціальними табличками такі автобуси, аби люди пільгових категорій розуміли, що саме в цьому транспорті вони можуть проїхати безкоштовно в незалежності від того, скільки вже там є пільговиків.

Також Сергій Сергійович запропонував перевірити усі транспортні засоби, які здійснюють перевезення в нашому місті, для того щоб проінспектувати їх стан та відповідність документації, яка подавалася під час тендерної процедури.

Ці пропозиції були підтримані усіма присутніми членами комісії та винесені на наступне засідання транспортної комісії.

 

 

- Реклама -