Мешканець Покровська втратив 139 тисяч гривень, купуючи авто через інтернет

Мешканець Покровська, який «придбав» автомобіль через інтернет, втратив майже 140 тисяч гривень. Тепер поліцейські розшукують особу зловмисника, який заволодів грошима покровчанина.

Так, до Покровського відділу поліції звернувся 56-річний чоловік, який повідомив, що його ошукали. Він розказав, що побачив на одному інтернет-сайті з куплі-продажу автівок машину, про яку мріяв все життя.

Постраждалий зателефонував до автоділера. Той пообіцяв пригнати автівку з-за кордону, але для цього покровчанину необхідно було сплатити 139 тисяч гривень. У цю суму, як пояснив продавець, входить вартість автомобіль, затрати на документи та пальне.

В той же день мешканець Покровська перевів необхідну суму грошей на рахунок, який вказав йому незнайомець. Через деякий час йому подзвонив автоділер та повідомив, що автівка вжн переїхала кордон та незабаром буде в місті. Однак отримати омріяну машину чоловікові так і не вдалося. Коли час доставки сплинув, він намагався додзвонитися до продавця, але той вже не відповідав на дзвінки.

Почекавши ще декілька днів, чоловік зрозумів, що став жертвою шахрая, та звернувся за допомогою до поліції.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють особу зловмисника, якому загрожує обмеження та позбавлення волі терміном до 3-х років.

- Реклама -