В Донецькій області призначили нового керівника прокуратури

- Реклама -

Сьогодні, 11 листопада, заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив нового прокурора Донецької області.

Прокурором Донецької області став Євген Білоусов, якого було призначено на посаду ще 7 листопада.

Гюндуз Мамедов відзначив, що від нового очільника очікується налагодження ефективної координації роботи правоохоронних органів і забезпечення якості досудового розслідування для реалізації принципу невідворотності покарання. За його словами, особлива увага повинна приділятися розслідуванню і документуванню злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту – воєнних та проти людяності, з метою формування міцної доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів.

Дякуючи керівництву ГПУ за довіру, Євген Білоусов окреслив пріоритетні напрямки роботи: «Воєнні злочини, злочини проти життя, проти національної безпеки. Звичайно, не залишаться поза увагою корупційні злочини, злочини в економічній, бюджетній та земельній сферах».

Довідково: Євген Олександрович Білоусов – народився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. Працює в органах прокуратури з 2010 року. З серпня 2018 року працював на посаді першого заступника військового прокурора Об’єднаних сил. Має державну нагороду «За військову службу Україні».

- Реклама -