В Донецькій області призначили нового керівника прокуратури

Сьогодні, 11 листопада, заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив нового прокурора Донецької області.

Прокурором Донецької області став Євген Білоусов, якого було призначено на посаду ще 7 листопада.

Гюндуз Мамедов відзначив, що від нового очільника очікується налагодження ефективної координації роботи правоохоронних органів і забезпечення якості досудового розслідування для реалізації принципу невідворотності покарання. За його словами, особлива увага повинна приділятися розслідуванню і документуванню злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту – воєнних та проти людяності, з метою формування міцної доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів.

Дякуючи керівництву ГПУ за довіру, Євген Білоусов окреслив пріоритетні напрямки роботи: «Воєнні злочини, злочини проти життя, проти національної безпеки. Звичайно, не залишаться поза увагою корупційні злочини, злочини в економічній, бюджетній та земельній сферах».

Довідково: Євген Олександрович Білоусов – народився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. Працює в органах прокуратури з 2010 року. З серпня 2018 року працював на посаді першого заступника військового прокурора Об’єднаних сил. Має державну нагороду «За військову службу Україні».

- Реклама -