«Іноземці зможуть купувати українську землю, тільки після згоди українців на референдумі», — Президент Володимир Зеленський

Сьогодні, 11 листопада, у своєму відеозвернені до українського народу Президент України Володимир Зеленський заявив, що громадяни інших держав та іноземні компанії зможуть купувати українську землю, тільки якщо на це дасть згоду український народ на референдумі.

«Між першим та другим читанням у діючий проект закону будуть внесені правки, згідно яких право продавати і купувати землю матимуть лише українські громадяни та українські компанії, засновані виключно українськими громадянами. Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців, отримають право купувати українські землі тільки у випадку, якщо на це буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі», — підкреслив Володимир Олександрович.

Також він зазначив, що відповідний пункт буде міститись у законі, який незабаром прийме Верховна Рада. Цей документ також чітко встановить види та механізми референдуму, що дасть українцям право вирішувати долю того чи іншого дуже важливого дня них питання.

- Реклама -