Бюджет участі: у Покровську триває голосування за проекти, які планують реалізувати в наступному році

На сайті Покровської міської ради триває голосування за проекти, які будуть втілені в життя завдяки громадському бюджету. І якщо у минулому 2018 році таких проектів було 7, то в 2019 році їх усього лише 2.

Положення «Про бюджет участі» було прийнято депутатами Покровської міської ради ще у травні 2018 року. Цей документ передбачає активне залучення громади до розподілу бюджетних коштів, спрямованих на розвиток Покровська.

У цьому році на конкурс було подано лише два проекти, і обидва — спортивні.

Так, перший проект, який називається «Молодь Покровська обирає спорт» передбачає реконструкцію спортивного майданчика на території загальноосвітньої школи №12. За словами авторів проекту, цей майданчик знаходиться в аварійному стані, через що у школярів немає гідних умов для занять командними видами спорту. Також автори планують облаштувати місця, де звичайні мешканці Покровська зможуть займатися волейболом, баскетболом, грати в теніс та футбол.

Для того, щоб реконструювати спортивний майданчик на території ЗОШ №12, за підрахунками авторів проекту, їм необхідно майже 200 тисяч гривень.

Другий проект передбачає облаштування спортивного майданчику для занять вуличною гімнастикою — Street Workout. Можливе місце реалізації — мікрорайон Лазурний, район Дурняк поруч з дитячим майданчиком між вулицями Глінки та Лізи Чайкіної навпроти Автошляху 0406 або м-р Сонячний поруч із футбольним полем навпроти ресторана Лози.

Автор проекту зазначає, що наразі в Покровську майже немає оптимальних умов для розвитку та популяризації здорового способу життя. Тому встановлення такого майданчику вкрай необхідне, адже на ньому зможуть займатися люди різних вікових категорій та люди з інвалідністю.

На реалізацію цього проекту необхідно майже 73 тисячі гривень.

Отже, мешканці Покровська можуть підтримати ці проекти, проголосувавши за них за посиланням. Голосування завершиться 13 листопада. Після чого будуть обрані переможці, проекти яких можливо будуть реалізовані в наступному році.

 

- Реклама -