З початку року поліція Покровська задокументувала 126 фактів незаконної торгівлі

- Реклама -

Стихійна торгівля в Покровську найбільш поширена на території між універмагом «Покровськ» і ТЦ «Явір», а так само на мікрорайоні «Шахтарський» і на площі «Миру». Правопорушники без будь-яких документів, які б підтверджували право на торгівлю, реалізовують м’ясо, кондитерські вироби, молоко та іншу продукцію, що швидко псується, тим самим піддаючи здоров’я городян небезпеці.

З початку 2019 року працівниками Покровського відділу поліції було задокументовано 126 фактів незаконної торгівлі у невстановлених містах. Більше ніж на 35 тисяч гривень було вилучено товарів, які реалізовувались з рук.

Так, вчора поліцейськими було проведено рейд та складено 9 адміністративних протоколів  за ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«З початку цього року покровськими правоохоронцями складено і направлено до суду для прийняття рішень 127 адміністративних протоколів за ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях», з яких 88 – вже розглянуто, а 39 – ще знаходяться на розгляді. «З початку цього року покровськими правоохоронцями складено і направлено до суду для прийняття рішень 127 адміністративних протоколів за ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях», з яких 88 – вже розглянуто, а 39 – ще знаходяться на розгляді», — зазначив заступник начальника сектору превенції Покровського відділу поліції Станіслав Сапон.

Нагадаємо, що проблема стихійної торгівлі біля універмагу «Покровськ» та торговим центром «Явір» підіймалась й ініціативною групою депутатів на зустрічі з підприємцями та власниками центрального ринку. Депутат Сергій Андрійченко запропонував власникам ринку облаштувати безкоштовні місця торгівлі для пенсіонерів та людей з інвалідністю для того, аби люди могли торгувати в комфортних умовах, а не з асфальту, наражаючи при цьому на небезпеку інших людей.

- Реклама -