Покровський центральний ринок: як депутати, підприємці та власники шукали шляхи для вирішення проблем

Центральний ринок Покровська вважають однією з візитівок міста. І дійсно, сюди з’їжджаються люди як з Покровського району, так і з прилеглих міст — хтось, щоб продати товари власного виробництва, хтось, щоб придбати необхідні речі чи продукти. 

І вже не перший рік і покупцями, і продавцями підіймається тема умов продажу на ринку. Особливо це стосується території по вулиці Тургенєва, де з асфальту торгують усим — від молока та яєць до овочів та м’яса.

Після декількох звернень, питанням життєдіяльності Покровського центрального ринку зацікавилася ініціативна група депутатів Покровської міської ради Сергій Андрійченко, Атрем Попов, Роман Бугайов та Дмитро Артьомов. Аби почути проблеми людей та знайти шляхи їх вирішення, було запропоновано провести зустріч з підприємцями. Але, як виявилося, у соціальних мережах було багато критики та коментарів, а на зустріч аби вирішувати ці самі проблеми, з’явилися лише одиниці.

На зустрічі з депутатами власники торгових точок розповіли, як вони бачать роботу ринку, про недоліки в системі охорони. Завітав на збори й представник власників ринку, який запевнив, що у найближчий час центральний ринок очікує реконструкція, буде посилено охорону та впроваджено систему відеоспостереження.

Торкнулися депутати й питання щодо стихійної торгівлі продуктами харчування по вулиці Тургенєва. Власники ринку запевнили, що у найближчий час створять гідні умови на місці «ранкового ринку», аби пенсіонери та люди соціально незахищених категорій змогли безкоштовно продавати там свою продукцію.

Також депутат Сергій Андрійченко запропонував керівництву ринку спільно звернутися до ветеринарної служби  задля того, щоб пенсіонери та люди з інвалідністю не сплачували кошти за перевірку продуктів харчування.

«Нажаль, на нашу зустріч прийшли лише декілька підприємців, які працюють на ринку. Інші, я так розумію, живуть за принципом «мене це не стосується». А можливо просто бояться висловити якусь свою чітку позицію. Не дивлячись на це, ми знайшли певні шляхи вирішення цих проблем з керівництвом ринку. Вони пообіцяли створити належні умови для людей та впроваджувати соціальні програми, як для підприємців, так і для покупців», — зазначив депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Ініціативна група депутатів запропонувала організувати «круглий стіл» з підприємцями та власниками ринку аби разом розробити концепцію розвитку ринку, виробити один стиль оформлення торгівельних точок та вирішити всі наболілі питання.

 

- Реклама -