Хлопці з Мирнограду, які жорстоко побили дідуся, постануть перед судом

Незабаром двоє з чотирьох хлопців з Мирнограду, які у вересні цього року жорстоко побили дідуся, постануть перед судом. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Нагадаємо, 14 вересня, приблизно о 17-00, четверо неповнолітніх мешканців Мирнограду віком від 13 до 15 років, перебували на шкільному подвір’ї. Повз них проходив літній чоловік. Молодший з хлопців підбіг до нього, поставив підніжку та штовхнув руками в спину, від чого 73-річний дідусь впав на землю. З його рук випала сумка, з якої випали лопата та кухоль.

Троє хлопців по черзі наносили чоловікові удари — хтось лопатою по голові, хтось кидався кухлем, били також ногами по тулубу. Через деякий час вони припинили побиття старого та втекли з місця злочину.

За жорстокими діями своїх друзів через камеру мобільного телефону спостерігав їх 14-річний товариш. Весь цей процес знущання над людиною похилого віку він знімав, а після всього виклав відео в соціальні мережі.

Стосовно двох хлопців прокуратурою Донецької області до Димитрівського міського суду було скеровано обвинувальний акт за ч.2 ст.296 (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене групою осіб) КК України

Стосовно ще двох співучасників кримінального правопорушення, які не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру.

- Реклама -