Незаконні товари, хабарі та гуманітарний вантаж від Червоного хреста: як минула доба на донбаських КПВВ

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились згідно осіннього графіку та працюють у рамках запровадження режиму «жовтий».

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 25/60; «Гнутове» – 10/10.

За минулу добу через КПВВ прослідувало понад 36 тисяч осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8580 осіб та 1040 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7200 осіб та 1210 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7120 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3050 осіб та 690 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10400 осіб.

Прикордонники Донецького та Краматорського та Лисичанського загонів в КПВВ «Гнутове», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» спільно з ДФС попередили спроби незаконного переміщення через лінію розмежування товарів народного споживання та тютюнових виробів на загальну суму 68 тисяч гривень. Товари передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Також, в КПВВ «Гнутове» громадянин України за 500 доларів США намагався домовитись з прикордонниками про незаконне переміщення через лінію розмежування товарів. Порушника та грошові кошти передано співробітникам Національної поліції для прийняття правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало дві вантажівки з гуманітарним вантажем (продуктові набори, меблі) від Міжнародного Комітету Червоного Хреста загальною вагою 16,48 тонни.

- Реклама -