У жовтні обпилювання дерев у Покровську обійшлося місцевому бюджету майже в 1,4 мільйони гривень

У жовтні 2019 року влада Покровська витратила на обпилювання та ліквідацію дерев майже 1,4 мільйони гривень. Про це журналісти дізналися, проаналізувавши Офіційний портал публічних фінансів України.

Так, обпилюванням у Покровську у минулому місяці займалися три підприємці — Яна Дудко, Віктор Данилов та Артем Конов. Варто відзначити, що ці ФОПовці систематично отримують з бюджету міста «кругленькі» суми за ліквідацію зелених насаджень, а договори, які з ними укладає житлово-комунальний відділ можна вже рахувати десятками.

Отже, Яна Дудко, 25-літня підприємиця з Покровська, у жовтні місяці «нарубала» дерев на 800 тисяч 800 гривень.

54-річний Віктор Данилов з Покровська отримав від Житлово-комунального відділу трохи меншу суму — 369 тисяч 287 гривень 98 копійок.

А Артем Конов з Мирнограду на обпилюванні покровських дерев заробив 199 тисяч 901 гривню 21 копійку.

Таким чином, у жовтні 2019 року влада Покровська заплатила підприємцям за вирубку дерев 1 мільйон 369 тисяч 989 гривень 71 копійку.

Як довго ще триватиме це бездумне та ніщивне знищення зелених насаджень — невідомо. Адже, як виявилось, на цьому бізнесі можна непогано збагатитися як наближеним до мерії підприємцям, так і самим можновладцям Покровська…

 

- Реклама -