ЗНО-2020: у Донецькому центрі оцінювання якості освіти назвали дати проведення та оголошення результатів

- Реклама -
Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно із затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.
Так, у 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики. Про це журналістам повідомили у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
Також  у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року.
Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.
Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.
- Реклама -