Боксер з Покровська став призером чемпіонату України серед юніорів

З 7 по 13 жовтня в Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 року народження. Збірна команда Донецької області  посіла перше місце у загальнокомандному заліку.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА у Фейсбуці.

Так, чемпіонат було присвячено пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песіна. Участь у ньому взяли спортсмени майже з усіх областей України. Команду Донецької області представляли 19 спортсменів, серед яких був і боксер з Покровська.

Золоту медаль чемпіонату у своїй ваговій категорії виборов Максим Наумов (вагова категорія 63 кг, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин).

Варто візначити, що збірна команда Донецької області не тільки посіла перше місце у загальнокомандному заліку, але й стала другою за кількістю отриманих медалей.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.