«Вода Донбасу» не може надавати воду в кредит: Покровськ може знов залишитись без води

Вчора, 24 вересня, відбулося засідання колегії Донецької ОДА на чолі з Павлом Кириленко. Першим розглядали питання про стан підготовки підприємств ЖКГ та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Під час доповіді директора Департамента ЖКГ Баранника Олександра було зазначено, що тривалий час не вирішується питання своєчасних розрахунків муніципальних водоканалів за спожиту воду. Так, станом на 1 вересня заборгованність водоканалів на підконтрольній териорії України склала майже 750 мільйонів гривень. Найбільшими боржниками є Маріупільське ВКГ — 412,5 мільйонів гривень, Покровськводоканал — 96 мільйонів гривень, Славгорводоканал — 87 мільйонів гривень.

По цьому питанню в.о. міського голови Покровська Ірина Сущенко відповіла, що 24 вересня «Покровськводоканал» сплатить 500 тисяч гривень за рахунок власних коштів, а на сесії міської ради будуть розглядати питання допомоги підприємству з бюджету міста. Також Ірина Вячеславівна попросила допомогти вирішити питання, щодо повернення Покровськводоканалу лімітів минулого місяця, для заповнення водою з 1 жовтня системи теплопостачання.

Директор КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександр Євдокимов зауважив, що рівень оплати за поточне водопостачання у Покровську склав 15%, за водовідведення та по договорам реструктуризації — 0%. З цього приводу у наступному місяці компанія буде вдаватися до заходів по скороченню водопостачання у місті.

Не дивлячись на великий борг, КП «Покровськводоканал» постійно закуповує дорогі автомобілі і паливо для правоохоронних органів і виступає організатором міських свят. Так, в серпні 2019 саме місцевий водоканал виступив замовником послуг до Дня міста і Дня шахтаря на загальну суму 900 тисяч гривень. А зараз не має коштів аби розплатитися за спожиту воду… і через це будуть страждати пересічні городяни.

- Реклама -