Стало відомо, коли учні Покровська отримають щоденники «Тут творився Щедрик»

Сьогодні, 30 серпня, у Покровську відбулася традиційна апаратна нарада комунальних служб та бюджетних установ міста, на якій стало відомо, коли пройдуть урочисті заходи до свята Першого дзвоника та коли учні отримають щоденники «Тут творився Щедрик», надруковані за бюджетні кошти.

Так, начальник відділу освіти Марина Голуб повідомила, що лінійки з нагоди початку навчального року пройдуть 2 вересня. В частині закладів вони розпочнуться о 8-й годині ранку, а в частині — о 9-й.

Також Марина Олександрівна наголосила, що після проведення урочистостей, усі учні з третього по одиннадцятий клас отримають щоденники з символічною назвою «Тут творився Щедрик».

Варто відзначити, що на виготовлення цих щоденників з бюджету Покровська було витрачено 199 тисяч 500 гривень. Тендер на виготовлення виграла київська підприємниця Лариса Воробйова.

Цікаво, що саме Лариса Іванівна надавала послуги з візуалізації «Щедрик парку» вартістю 199 тисяч 700 гривень, з організації фестивалю «Щедрик-фест» на суму 198 тисяч 700 гривень, встановлювала пам’ятник сухарниці за 198 тисяч 600 гривень та надавала послуги фотографа майже за 127 тисяч гривень.

 

- Реклама -