У ДонНТУ, що у Покровську, провели День першокурсника

Студентська пора — одна з найкращих та важливіших у житті кожної людини. Саме тому випускники дуже серйозно підходять до вибору навчального закладу, де проведуть 4 роки свого життя. Сьогодні, 30 серпня, до великої родини Донецького національного технічного університету приєдналися 750 першокурсників.

Привітати першокурсників з початком навчання зібралися викладачі, керівництво університету, батьки та старші товариші. На адресу новачків лунало багато теплих слів та побажань натхнення, удачі та реалізації всіх намічених планів.

Як відзначила проректор з навчально-виховної роботи Вікторія Воропаєва, у цьому навчальному закладі є всі можливості для реалізації студентських ідей. Так, нещодавно Донецький національний технічний університет виграв грант від Європейського союза на суму майже в 1 мільйон євро. За ці кошти планується відбудувати гутрожитки, спортивну залу, оснастити сучасним обладнанням лабораторії та втілити в життя багато проектів.

Усі разом першокурсники проголосили клятву та отримали від випускників ДонНТУ символічну залікову книжку та ключ до знань.

Також студенти як першого, так і старших курсів, мали змогу продемонструвати свої вокальні та танцювальні таланти.

 

 

 

- Реклама -