Ремонти тільки на папері або як Покровська влада насправді допомагає Родинському

Ремонт у дитячому садочку «Дивограй» — тема, яка дуже турбує батьків дітей, які відвідують цей дошкільний навчальний заклад.  Грошові кошти на ці ремонти виділяються з бюджету Покровська, але нажаль, якість бажає залишати кращого: заклади утеплюються при мінусовій температурі, встановлюються неякісні вікна та двері, порушуються правила техніки безпеки та санітарні норми.

Окрім цього, ані батькам, ані депутатам Родинської міської ради ніхто не називає дати закінчення ремонтних робіт, тому дітям доводиться знаходитись в умовах, які зовсім не відповідають жодним санітарним нормам.

Наприклад, двері у садочку замінили на нові, а от роботи по відкосам не закінчили. Навколо дверей і вікон пошкоджена штукатурка. Проводка відкрита, що несе загрозу здоров’ю та життю дітей.

Обуреним батькам нічого не залишалось, як написати офіційне звернення до Покровського міського голови та начальника відділу освіти.

Відповідь батьки отримали, але те, що було написано їх дуже здивувало. За словами заступника міського голови Юрія Третяка, який і підписав офіційну відповідь, більшість робіт у садочку вже виконано: оброблені стіни, проведені роботи з оздоблення відкосів навколо дверей та вікон.

Але як тоді пояснити той факт, що ці роботи насправді не виконані?

Дітям і надалі доводиться кожен день ходити до закладу, де про їх безпеку ніхто й не хоче чути — ні Покровська влада, яка зовсім не контролює хід та якість виконання ремонту, ні керівниця відділу освіти, хоча це її прямі обов’язки, ні навіть директорка дитсадочку Олена Кондратова, яка, як ніхто інший повинна турбуватись про створення належних умов для малечі.

Нажаль, Покровська влада й надалі працює за улюбленою схемою — не звертає увагу на думку громади, проводить ремонти зі своїми підрядниками, які працюють аби як, та продовжує «нести добро» тільки на папері…

- Реклама -