У поліції Покровська розповіли про готовність до позачергових виборів до Верховної Ради України

- Реклама -

Сьогодні, 19 липня, у Покровському відділі поліції відбувся брифінг начальника Юрія Гречишкіна щодо готовності особового складу до проведення позачергових виборів у Верховну Раду України.

На території Покровської оперативної зони створено 2 окружні виборчих комісій, 205 виборчих дільниць. Зокрема, у Покровську та Покровському районі 58 виборчих дільниць та 1 окружна виборча комісія.

Ще одна окружна виборча комісія знаходиться в м. Очеретине Ясинуватського району, в Авдіївці та Ясинуватському районі – 32 ДВК, в Добропіллі та Добропільському районі 54 ДВК, м. Мирноград – 22 ДВК та м. Селидове – 39 ДВК.

«За проведеними розрахунками сил і засобів, для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій планується залучити більше 400 поліцейських, — зазначив Юрій Гречишкін. – На кожній виборчий дільниці цілодобово будуть нести службу два правоохоронця. Для оперативного реагування на повідомлення про правопорушення будуть створені додаткові слідчо-оперативні групи, групи реагування патрульної поліції, а для швидкої перевірки інформації про виявлення вибухонебезпечних пристроїв та речовин чергуватимуть і групи вибухотехників. Крім того, у день виборів буде здійснюватися посилене патрулювання на вулицях та в інших громадських місцях».

Окрім забезпечення публічного порядку, на співробітників поліції покладається охорона виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій.

Також начальник Покровського відділу поліції зазначив, що поліція злишається аполітичною й буде забезпечувати прозорість та законність виборчого процесу. Також Юрій Гречишкін пообіцяв, що правоохоронці будуть чітко й рішуче реагувати на кожне звернення про правопорушення під час виборчого процесу.

- Реклама -