Кожен має право голосувати: у Покровську ЦНАПи працюватимуть у день голосування

Для Державної міграційної служби має велике значення, щоб кожен громадянин України зміг проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи паспорт. Адже саме ID-картка або наявність звичайного паспорту є підставою для отримання бюлетеня особами, які на день виборів вже досягли 18 років.

З метою отримання ID-карток громадянами України, Міграційна служба звернулася до Центрів надання адміністративних послуг з постановою розглянути здійснення організації видачі паспортів напередодні та у день проведення позачергових виборів народних депутатів України. За інформацією, яка є у Міграційній службі України,  ЦНАП Покровська підтвердив, що 20 та 21 липня роботи з видачі документів будуть проведені.

Разом з тим, Міграційна служба звернулася до ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з проханням розглянути альтернативи невідкладного виготовлення та персоналізації ID-карток.

Нагадуємо громадянам, що звернулися до територіальних підрозділів міграційної служби для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, що перевірити стан його оформлення можливо на офіційному сайті Державної міграційної служби України або за допомогою боту ДМС в онлайн-месенджерах Viber та Telegram, який надсилає відомості про кожен етап виконання документа аж до моменту, поки він прибуде до підрозділу для видачі.

- Реклама -