У Покровську невідомі зіпсували один з фрагментів мотузкового містечка, який нещодавно встановили у мікрорайоні Сонячний

- Реклама -

Нещодавно у Покровську у мікрорайоні Сонячний було відкрито публічний простір «Точка» — декілька спортивних майданчиків з ігровою зоною та місцями для відпочинку. Але минуло декілька днів після відкриття, а невідомі вже порізали канат на одному з фрагментів мотузкового містечка.

«Точка» — результат співпраці місцевих активістів, міжнародних фондів та досвідчених громадських організацій. Близько двох років вони працювали над створенням комфортного та сучасного публічного простору, яке стало б улюбленим місцем не тільки для дітей, але й для молоді.

У день відкриття тут було дуже багато людей, всі раділи новій розважальній зоні, а діти із задоволенням гралися на майданчиках. Але минуло декілька днів і невідомі вирізали фрагмент мотузкового «павутиння».

Кому знадобився невеличкий шматок мотузки — невідомо, але факт того, що люди свідомо псують те, що було створено для них же, не може не засмучувати.

 

- Реклама -