У Покровську відкрили оновлене приміщення для майбутнього територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Сьогодні, 17 липня, у Покровську урочисто відкрили оновлене приміщення для майбутнього територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який буде розташовано на території Покровсько-Ясинуватського військкомату.

Основною метою реформування військових комісаріатів в територіальні центри – це створення прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг щодо соціального і правового захисту військовозобов’язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних сил України та членам їх сімей.

Такі центри почнуть працювати по всій Україні вже з 1 січня 2020 року та будуть надавати свої послуги за системою «єдиного вікна».

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки матимуть відкриті і закриті зони, а також ресепшен. Службу в центрах будуть нести військові, але вони знатимуть – чим допомогти людині, яка звертається за консультацією. Очікується, що до 70% питань можна буде вирішити вже на цьому етапі.

Після завершення урочистого відкриття оновленого приміщення Покровсько-Ясинуватського ОМВК пройшли інструкторсько — методичні заняття з військовими комісарами М(Р)ВК Донецької області, щодо обладнання приміщень ТЦК та СП.

- Реклама -