У Покровську відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Вчора, 3 липня, у Покровську на базі ЗОШ №2 відкрили інклюзивно-ресурсний центр. 

Відтепер усі діти міста та району, які мають  необхідність в інклюзивній освіті, можуть відвідувати заклад та отримувати освіту й необхідну допомогу.

Кожна сім’я, в якій є дитина з особливими потребами, зможе отримати консультаційну, діагностичну та корекційну допомогу від кваліфікованих спеціалістів. В самому інклюзивно-ресурсному центрі створені комфортні умови для навчання та дозвілля дітей різного віку.

Згідно даним системи публічних закупівель Прозорро, на закупівлю меблів для облаштування кабінетів центру з бюджету міста було витрачено більше півмільйона гривень.

Нагадаємо, будівництво інклюзивно-ресурсного центру на базі загальноосвітньої школи №2 розпочалося ще минулого літа. Батькі учнів були обурені тим, що їх дітей перевели в інше крило будівлі, де немає належних умов для навчання. Окрім того, ремонт у класах, де потім розташували центр для особливих дітей, був виконаний за рахунок батьків.

Вони запропонували керівництву відділу освіти альтернативний варіант — облаштувати інклюзивний центр на базі опорної школи №9, де вже були створені усі належні умови для дітей з особливими потребами, або задіяти приміщення ЗОШ №6, де є цілий корпус, який ніхто не використовує. Але тоді місцева влада, як зазвичай, проігнорувала думку звичайних мешканців.

 

 

 

 

- Реклама -