Кандидати в народні депутати по 50 округу: персоналії та основні пункти програми

- Реклама -

У народні депутати по 50 округу, до якого входять Покровськ, Мирноград, Добропілля та Добропільський район, згідно даним ЦВК, зареєструвалося 13 кандидатів. Журналісти сайту знайомлять  читачів з кожним з них та з основними пунктами їх передвиборної програми.

Андрій Аксьонов народився у смт Новодонецьке Добропільського району. Наразі обіймає посаду Добропільського міського голови. Самовисуванець. Деякий час перебував у розшуку і є фігурантом кількох кримінальних справ. Його підозрюють у підробці документів для незаконного відвідування анексованого Криму, привласненні та розтраті майна.

Основні пункти програми: розвиток спорту та культури, відновлення цілодобового водопостачання, забезпечення молоді житлом і роботою, а також відновлення поваги і підтримки шахтарської праці.

Нелля Дашковець народилася у місті Торецьк Донецької області. Зараз проживає в місті Краматорськ і є викладачем Донбаської національної академії будівництва та архітектури. Самовисуванець.

Основні пункти програми: боротьба з корупцією на всіх рівнях, залучення інвестицій в регіон, підвищення пенсій і соціальних виплат, державна підтримка шахт, перегляд тарифів на комунальні послуги, відродження села, виділення коштів на капітальні ремонти палаців культури у Родинському, Мирнограді, Доброрпіллі.

Сергій Кошуков народився у Таджикістані, протягом останніх п’яти років живе в Україні. Є директором ТОВ «Агро-Європродукт». Керівник Добропільської спілки ветеранів та інвалідів АТО. В народні депутати йде від партії «Європейська солідарність». Наразі мешкає в місті Білецьке. Політична партія «Європейська Солідарність».

Основні пункти програми: участь у міжнародних програмах та залучення інвестицій для відкриття нових підприємств, залучення європейської програми щодо реанімації шахтарських міст, поновлення розвитку агропромислового сектору регіону та забезпечення покращення екологічної ситуації.

Патімат Мельничук народилася в Криму, наразі мешкає в Києві та є помічником-консультантом народного депутата України. Самовисуванець.

У передвиборчій програмі Патімат Чупалавівни зазначається, що вона переселенка, тому проблеми внутрішньо переміщених осіб дуже близькі для неї. Також вона наголошує на реалізації молоді, планує ініціювати проект Співдружності  Православних Країн та інше.

Олександр Мотрій народився у Красноармійську, наразі мешкає у Дніпропетровській області. Олександр Володимирович є директором ТОВ «Олімпіас Груп». Самовисуванець.

Основні пункти програми: посилення кримінальної відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, стимулювання фахівців та вчених для роботи в україни, прийняття програми реабілітації та працевлаштування воїнів АТО та ветеранів бойових дій тощо.

Володимир Орос народився у Добропіллі, є керівником ПП арт-кафе «Тролейбус». Самовисуванець.

Основні пункти програми: розвиток малого та середнього бізнесу, smart-міста, безпечне середовище, соціальний захист населення.

Володимир Остріков народився в Красноармійську. На даний момент Володимир Олегович проживає у Львові, працює начальником відділу по роботі з персоналом на Львівській митниці. Самовисуванець.

Основні пункти програми: знищення корупції, переформатування роботи державних органів, забезпечення миру і територіальної цілісності України, забезпечення зростання економічної сфери, а також забезпечення безпеки та соціального захисту кожного громадянина.

Світлана Пащенко народилась у Добропіллі, наразі обіймає посаду менеджера з персоналу відділу кадрів у ТОВ «Добросервіс». Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Основні пункти програми: реальна люстрація, позбавлення ліцензій ЗМІ, які порушають мовний закон, усунення схем виведення грошей з України, забезпечення гарантованого медичного страхування, розірвання дипломатичних відносин з РФ, встановлення розміру фінансування  ЗСУ на рівні не менше 5% ВВП та багато іншого.

Ігор Ретівов народився у 1990 році у місті Старобешеве Донецької області. Наразі він є безробітним та мешкає у Донецьку. Самовисуванець.

Основні пункти програми: цілодобове водопостачання Добропілля, Родинського, Покровська й Мирнограду, ремонт міських доріг, добудова парків у Добропіллі та Покровську, вирішення проблем безпритульних тварин та багато іншого.

Тетяна Романцова народилася у Донецьку, зараз мешкає у Києві, є  головою (керуючий партнер), адвокатського об’єднання «Алтекса». Політична партія «Слуга народу».

Дізнатися основні пункти передвиборної програми Тетяни Володимирівна не є можливим, адже на сайті ЦВК опубліковано лише її автобіографію.

Катерина Сахарова народилася селі Вербівка Липовецького району Вінницької області, наразі проживає в Покровську та є заступником директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровського району. Політична партія «Опозиційна платформа — За життя».

Основні пункти програми: виконання Мінських угод, надання Донбасу автономного статусу у складі України, прийняття закону про амністію, закону про вибори та закону про вільну економічну зону на Донбасі, посилення кримінальної відповідальності за скоєння корупційних злочинів державними чиновниками, зниження тарифів на газ для населення України, підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії інше.

Руслан Требушкін народився в Донецьку. Згідно інформації на сайті, мешкає у Мирнограді. Обіймає посаду міського голови міста Покровська. Політична партія «Опозиційний блок».

Ознайомитися з передвиборною програмою Руслана Валерійовича також не є можливим. Замість програми кандидата в народні депутати Руслана Требушкіна, на сайті ЦВК відкривається передвиборна програма кандидата у народні депутати від тієї ж партії «Опозиційний блок» Сергія Науменка.

Анатолій Чорний народився у Красноармійську, мешкає у Мирнограді, працює помічником командира загону виробничо-профілактичної служби, 10 воєнізованого гірничорятувального загону. Самовисуванець.

Основні пункти програми: децентралізація влади, забезпечення постійної уваги військовослужбовцям, переселенцям та малозабезпеченим категоріям населення, підтримка талановитої молоді, реконструкція парків, скверів у Покровську, Мирнограді, Добропіллі та інших містах округу.

- Реклама -