Мешканець Мирнограду постане перед судом за спробу підкупити прикордонника

Мешканець Мирнограду, який намагався підкупити прикордонника на одному з КПВВ на лінії розмежування, постане перед судом. Про це журналістам повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, у ході досудового розслідування було встановлено, що 28 червня 55-річний мешканець Мирнограду перетинав на власному мотоциклі «JAWA» КПВВ «Мар’їнка. Там він запропонував співробітнику прикордонної служби «Мар’їнка» 1 тисячу гривень, за які намагався вирішити питання щодо невилучення в нього свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, видане представниками терористичної організації «ДНР».

Про неправомірні дії чоловіка працівник прикордонної служби одразу ж повідомив до органів Національної поліції України.

Мар’їнським відділом Волноваської місцевої прокуратури було спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369 (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, та надання такої вигоди за вчинення чи не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) КК України.  

Тепер мирноградчанин буде відповідати перед судом за свої дії. Наразі йому загрожує штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк.

- Реклама -