Африканська чума свиней: у Добропільському районі оголошено карантин

У Добропільському районі було виявлено африканську чуму свиней. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. 
Так, за результатами дослідження біологічного матеріалу загиблої свині одного з мешканців села Вірівка, Святогірівської селищної ради Добропільського району, було виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.
У зв’язку з цим, з 2 липня, у Добропільському районі було оголошено карантин щодо африканської чуми свиней. Епізоотичном осередком захворювання оголошена приватна територія подвір’я, де встановлене захворювання (с. Вірівка).
До зони захисту віднесені села Вірівка, Ракша та частина селища Святогорівка (вул.Садова та Привітна).  До зони нагляду віднесені наступні населені пункти: м. Добропілля, м. Білозерське, села Ганнівка, Добропілля, Новогришине, Криворіжжя, Новофедорівка, Новокриворіжжя, Зелене, Завидо-Кудашеве, Завидо-Борзенка, Надія, Копані, Новоукраїнка, Нововікторівка та селище Святогорівка.
Також усі суб’єкти господарювання були попереджені про обмеження руху живих свиней, торгівлі свинями та виготовлення іх них продуктів на зазначених територіях.
Наразі розпочато проведення комплексу заходів відносно локалізації та ліквідації захворювання на території району.
- Реклама -