Спортсмен з Білозерського став бронзовим призером змагань з тріатлону

- Реклама -

29 червня у Харківській області вшосте пройшли змагання з тріатлону Ukrman (Залізна людина України). У числі учасників виклик дистанції, часу і простору кинув Олександр Пономарьов з міста Білозерське (срібний призер змагань з тріатлону UKRMAN 2018).

Змагання проходили в селищі Біляївка. Учасникам потрібно було подолати 3,8 км плавання, 180 км велогонки та 42,2 км бігу. На подолання дистанції приїхали 11 осіб з різних областей України: аматори та спортсмени віком від 18 до 69 років.

Змагання розпочалися о 7:30 ранку біля дамби Бакаівского ставка. В ході безперервної гонки спортсменам потрібно було проплисти в Бакаівському ставку два великих кола по 1,9 км.

Відразу ж після плавання учасники вирушили на велоетап. Траса охоплювала частину історичного шляху Муравський шлях і долину річки Берека. Велоетап непростий, як по рельєфу, так і за станом дорожнього покриття. Треба було багато маневрувати серед ям.

Після цього атлети вирушили на біг (класичний марафон). Бігова траса була прокладена одним колом. Зійти з дистанції можливості не було. Безумовно, найбільш хвилююча частина тріатлону — це старт на воді і фініш учасників.

Мешканець Білозерського Олександр Пономарьов став третім у тріатлоні, пропливши 3,8 км за 1 годину 28 хвилин, подолавши 180 км на велосипеді за 6 годин 57 хвилин і дистанцію з бігу 42,2 км за 4 години 33 хвилини, показавши загальний час 13 годин 11 хвилин 6 секунд.

 

- Реклама -